Xhemi Thikston përpiqet të zbulojë të vërtetën mbi disa mistere të historisë, mbi relikte të lashta, thesare të fshehura, teori komplotesh dhe qytetërime të zhdukura

Transmetimet në kanale:

Tring History  Viasat History  

Ishte në kanal:

National Geographic  

Episodi vijues:

Sot
01:11
Historia e Ndaluar, Ep. 3
Nesër
17:45
Historia e Ndaluar, Ep. 3
16.12.23
06:05
Historia e ndaluar 7, Ep. 5
16.12.23
07:00
Historia e ndaluar 7, Ep. 6
16.12.23
07:55
Historia e ndaluar 7, Ep. 7
16.12.23
08:50
Historia e ndaluar 7, Ep. 8
23.12.23
06:00
Historia e ndaluar 7, Ep. 1
23.12.23
06:55
Historia e ndaluar 7, Ep. 2
23.12.23
07:50
Historia e ndaluar 7, Ep. 3
23.12.23
08:45
Historia e ndaluar 7, Ep. 4
REKOMANDIMET
 • Njerëzimi: Historia jonë shpikjes (2012)

  image
  Follow-up to America: The Story of the US (2010). Mankind embraces a groundbreaking way of telling this epic human story. Drawing on a growing global interest in...
 • Histori Shqiptare

  image
  Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin...
 • Ancient Superstructures (2020)

  image
  This ground-breaking series takes a unique approach in delving into engineering mysteries behind the world's most famous ancient structures, by observing them...
 • Megapolis, The Ancient World Revealed (2019)

  image
  Athens, Alexandria, Tikal and Rome: these legendary cities are some of the world’s most famous archaeological sites. And yet, they still have not revealed all...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.