Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin e turizmit. Historite vine nepermjet xhirimeve ne terren, duke treguar ne detaje gjithe....

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Ishte në kanal:

Klan Plus  Klan Kosova  

Episodi vijues:

Nesër
23:30
Histori shqiptare, Reportazh
e diel
12:20
Histori shqiptare, Reportazh
REKOMANDIMET
 • Agjentët sekretë të Elizabetës së Parë (2018)

  image
  Britania në kohën e mbretëreshë Elizabetës së parë ishte e ndarë, e paqëndrueshme dhe e dhunshme. Pavarësisht kësaj, ajo qëndroi në pushtet për më shumë se 40-të...
 • Terra X (1982)

  image
  Terra X - Expedition into the unknown.
 • Universi (2007)

  image
  This educational show explores many scientific questions and topics about the universe (Big Bang, the Sun, the planets, black holes, other galaxies, astrobiology...
 • Vitet '60 (2014)

  image
  Nga viti 1960, çdo shtëpi në Amerikë kishte një televizor. Papritur televizioni ishte ngjarja kryesore. Ishte një mënyrë e re për të sjellë botën afër. Njihuni me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.