Transmetimet në kanale:

RTS1  

Episodi vijues:

Nesër
18:00
Šta radite bre?
e martë
18:00
Šta radite bre?
e mërkurë
18:00
Šta radite bre?
e enjte
18:00
Šta radite bre?
14.8.20
18:00
Šta radite bre?
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.