SERIALE Faqja 1

 • A Live

  e martë

  5.3.24

  01:35

  A Live

  A Live

  Magazine ditore informative.

 • Kosova Today

  e martë

  5.3.24

  03:30

  Kosova Today

  Kosova Today

 • Raport

  e martë

  5.3.24

  04:20

  Raport

  Raport me Naim Sadikun

 • Rudina

  e martë

  5.3.24

  05:00

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • Shije Shtepie

  e martë

  5.3.24

  06:00

  Shije Shtepie

  Shije shtepie

  Emision edukues - informues - argetues me zn.Tefta dhe Katerina Trungu. Cdo dit me recetat e thjeshta dhe mbi te gjitha ekonomike te Zj.Vjollca duke edukuar amvisat si te ushqehemi shndetshm. Rubrika te ndryshme me te...

 • Ora Shtate

  e martë

  5.3.24

  07:00

  Ora Shtate

  Ora Shtatë

  Emisioni I mengjesit I cili sjell storje unike dhe kuriozitete per vendin dhe personazhe shqiptare. Te ftuar ne studio per te promovuar vepra kulturore por edhe per te diskutuar mbi ngjarjet aktuale.

 • Aldo Morning Show

  e martë

  5.3.24

  07:00

  Aldo Morning Show

  Aldo Morning Show

  Dielli lind ndryshe në TVKLAN, në 7 pa 1 minutë! Të lodhur apo të palodhur nga gjumi i natës, nga e djeshmja me halle e strese, Aldo ju fton të zgjohemi me buzeqeshje, me qeshje, me nënqeshje, dhe më kryesorja. me një...

 • Shije Shtepie

  e martë

  5.3.24

  09:00

  Shije Shtepie

  Shije shtepie

  Emision edukues - informues - argetues me zn.Tefta dhe Katerina Trungu. Cdo dit me recetat e thjeshta dhe mbi te gjitha ekonomike te Zj.Vjollca duke edukuar amvisat si te ushqehemi shndetshm. Rubrika te ndryshme me te...

 • Rudina

  e martë

  5.3.24

  12:00

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • A Live

  e martë

  5.3.24

  12:00

  A Live

  A Live

  Magazine ditore informative.

 • Kosova Today

  e martë

  5.3.24

  12:30

  Kosova Today

  Kosova Today

 • Kosova Today

  e martë

  5.3.24

  13:10

  Kosova Today

  Kosova Today

 • Kosova Today

  e martë

  5.3.24

  14:00

  Kosova Today

  Kosova Today

 • Kosova Today

  e martë

  5.3.24

  14:30

  Kosova Today

  Kosova Today

 • Raport me Naim Sadikun

  e martë

  5.3.24

  16:30

  Raport me Naim Sadikun

  Raport me Naim Sadikun

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.