poster

Beneath the Surface

Tod von Freunden (2021)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

Set on one of Denmark's Oxen Islands, two couples, Sabine and Bernd, and Jakob and Charlie, live a carefree life with their teenage children, Karl and Kjell, and Emile and Cecile respectively. But when Jakob's brother Jonas returns after he disappeared 15 years ago, the kids fall under his spell. With the parents increasingly worried over Jonas' influence, the unthinkable happens - Kjell falls overboard while on a sailing trip with Jakob and Charlie and disappears without a trace.

REKOMANDIMET
 • Dr. House (2004)

  image
  Dr. Gregori Hauz, një mjek rebel sjellja e të cilit shkon në kufijte e shoqërores, sfidohet nga të panjohurat mjekesore përpara të cilave mjeket e tjere dorezohen.
 • La Brea (2021)

  image
  Një gropë masive hapet në mënyrë misterioze në Los Anxhelos, duke veçuar një familje në një botë primitive të pashpjegueshme, së bashku me një grup të dëshpëruar...
 • Švindleri (2019)

  image
  A resident of Palanka received a million dinars. Nobody knows who. And from a small environment, Palanka is turning into a scene of interesting events. The...
 • Frankie Drake Mysteries (2017)

  image
  Frankie Drake Mysteries follows Toronto's only female private detective in the 1920s as she takes on the cases the police don't want or can't handle. Along with...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.