SFPD detective Maggie and gourmet detective Henry banter and solve murders somehow related to cooking.

Ishte në kanal:

DIVA  

REKOMANDIMET
 • Motivi ubojica (2016)

  e shtunë
  image
  It Takes A Killer investigates the world's most notorious murders and takes you inside the minds of the killers. Expert investigators review evidence, profile...
 • Lucifer (2015)

  e shtunë
  image
  Lucifer, bored from his sulking life in hell comes to live in Los Angeles only to help humanity with its miseries through his experience and telepathic abilities...
 • Death Note (2006)

  e shtunë
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
 • Zakon i red: Zločinačke nakane (2001)

  e shtunë
  image
  This show centers on the NYPD's Major Case Squad (and the offbeat, Sherlock Holmes-like Detective Robert Goren) in its efforts to stop the worst criminal...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.