REKOMANDIMET
 • Zakon i red: Zločinačke nakane (2001)

  Sot
  image
  This show centers on the NYPD's Major Case Squad (and the offbeat, Sherlock Holmes-like Detective Robert Goren) in its efforts to stop the worst criminal...
 • Ispadanje (2019)

  Sot
  image
 • Death Note (2006)

  Sot
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
 • Prvih 48 sati (2004)

  Sot
  image
  The series follows detectives during the hours immediately following a homicide.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.