Mustafa Ali, the bankrupt company that he owns, has to keep his way to the village with his wife and children. But Mustafa Ali's wife and children do not know that they are bankrupt, and they think they are going to a holiday. What kind of amazement will Mustafa Ali, who has never called his family during his time as he was wealthy, returned to his family?

Transmetimet në kanale:

TRT 1  TRT Turk  

Ishte në kanal:

TRT Belgesel  

Episodi vijues:

Nesër
06:10
Kalk gidelim
Nesër
07:10
Kalk gidelim
Nesër
05:40
Kalk gidelim
e enjte
06:40
Kalk gidelim
e premte
06:10
Kalk gidelim
e premte
07:10
Kalk gidelim
REKOMANDIMET
 • Friends (1994)

  Sot
  image
  One of the most popular television programs worldwide, this smart, sophisticated comedy offers a hilarious look at the anxieties and absurdities of friendship,...
 • Burri i shtëpisë (2011)

  Sot
  image
  Mike Baxter is the marketing director for an iconic outdoor sporting goods store. He loves to have adventures while he's traveling for work and, of course, he...
 • God Friended Me (2018)

  Sot
  image
  An atheist's life is turned upside down when God adds him as a friend on Facebook.
 • Detektivi Monk (2002)

  Sot
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.