Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Fotot

Dashuri dhe urrejtje

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krahet e dashurise (1997)

  image
  Pas vdekjes së mamasë së saj, Keit Kroi shkon të jetojë me tezen e saj, Modin, e cila bëhet kujdestarja e saj dhe paguan babanë e Keitit për ti qëndruar larg...
 • Zgjedhja (2016)

  image
  2016. Benjamin Walker, Teresa Palmer. Nga Nicholas Sparks, shkrimtari bestseller i 'Ditari' dhe 'Pranë teje', vjen një histori e bukur romantike sesa larg mund të...
 • Wheel of Fortune and Fantasy (2021)

  image
  An unexpected love triangle, a failed seduction trap and an encounter that results from a misunderstanding, told in three movements to depict three female...
 • Muri i Padukshëm (1947)

  image
  Një reporter hiqet si hebre për të mbuluar një histori mbi antisemitizmin dhe zbulon personalisht kuptimin e vërtetë të fanatizmit dhe urrejtjes
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.