Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.42/10
(19 Voto)

Fotot

Mbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitaresMbrojtja e dëshmitares

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vegime nga e ardhmja (2018)

  image
  Një grua zgjohet nga koma pas një aksidenti automobilistik dhe fillon të ketë vizione tronditëse të vrasjes së saj në të ardhmen. Në garë me kohën, ajo përpiqet...
 • Hakmarrësi (2018)

  image
  Një ish kriminel që ka patur lidhje me mafjan brutale të Yakuzas, duhet të infiltrohet përsëri në botën e krimit japonez për të shpëtuar vajzën e një detektivi...
 • Ocean's Thirteen (2007)

  image
  The last time we saw Danny Ocean's crew, they were paying back ruthless casino mogul Terry Benedict after stealing millions from him. However, it's been a while...
 • Unë Do Ju Gjej (2008)

  image
  17 vjeçarja Kim është gëzimi dhe krenaria e babait të saj, Brajan Mill, një ish agjent policie. Pasi e bind të atin që të bëjë një udhëtim në Paris me shoqen e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.