poster

The Ghost of Sierra de Cobre

The Ghost of Sierra de Cobre (1964)

Horror, Mister, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.0/10

PËRMBLEDHJE

Terrified of being buried alive by mistake, a woman puts a phone in her crypt to be able to call home if she needs help. She dies and nothing happens. One day, the phone suddenly rings. Paranormal investigator Nelson Orion is brought in.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.