PËRMBLEDHJE

The film consists of three parallel stories that are interwoven and played in Vozdovac. In the first story, Braca tries to seduce Iris, a model from the city center. Although they try not to be "two worlds" they certainly are. In another story, Dule i Somi, in the football match Ipswich - Manchester, they bet on Ipswich to win because it defends their classmate. The third story takes place on the roof of the skyscraper where Avaks and Hybrid, proponents of the philosophy of "most cost effective when I'm sitting in the house - no income, but no expenses", spending the day doing nothing, expecting something to happen. Something happened - an unusual occurrence Avaks saw in the sky ...

Fotot

When I Grow Up, I'll Be a Kangaroo

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në Burg (1980)

  Sot
  image
  Dy miq të papunë dënohen me 125 vjet burg pasi vihen në kurth për një krim të cilin nuk e kanë kryer, por asnjë qeli nuk do t'i mbajë dot të mbyllur
 • Kryetarja e bashkisë pastiçiere (2011)

  Sot
  image
  Meri është zonja furrtare nga një qytet i vogël, e paedukuar, nënë e tre fëmijëve dhe zonjë e shkëlqyer shtëpie. Rutina e jetës së saj lëkundet në momentin, në të...
 • Ulkonjat e shëmtuara (2000)

  Sot
  image
  Një komedi romantike dhe seksi për një vajzë në të njëzetat e saj. Violet Sanford po përpiqet të realizojë ëndrrën e saj për tu bërë kantautore. Gjithçka nis kur...
 • Kur të hapen sytë (2016)

  Sot
  image
  Tania Mekuin ka punësuar një grup atropologësh për të gjetur një artefakt të lashtë që, nëse e gjejnë, do të ndalonte zhvillimet e Nik Batonit për ndërtimin e një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.