Fotot

Battle of BritainBattle of BritainBattle of BritainBattle of BritainBattle of BritainBattle of BritainBattle of BritainBattle of BritainBattle of Britain

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Luftëtari (2007)

  e hënë
  image
  Aisha shkon në shkollën e mesme dhe babai i saj, që ka ardhur në Danimarkë si emigrant nga Turqia, është e bindur se ajo do të bëhet mjeke. Aisha, në fakt,...
 • Natë mbijetese (2019)

  e hënë
  image
  Pasi një darkë e gëzueshme familjare ndërpritet brutalisht nga mercenarë në kërkim të një thesari të fshehur, një agjent super i trajnuar i interpolit lufton...
 • Mbledhësi i borxheve (2018)

  e hënë
  image
  Një trajner i arteve klasike maciale fillon punë si mbledhës borxhesh për kriminelë. Detyra duket mjaft e lehtë, derisa një klient e tërheq në një situatë më të...
 • Lojërat e urisë 2 - Vajza e zjarrit (2013)

  e hënë
  image
  Dymbëdhjetë muaj pasi fituan kampionatin e 74-ërt të "Hunger Games", Katnis Everdini dhe partneri i saj Peta Mellarku duhet të shkonin në atë që njihej si turneu...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.