Fotot

Kumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari IIKumbari II

Rishikime


Rishikuar nga hymie
e martë, 23 mars 2021 11:55 e paradites
The Godfather Part II is the finest sequel ever made and sits alongside the original Godfather as the two best films ever made. The film is divided into two main parts - the story of a young Vito Corleone (flawlessly acted by Robert De Niro) and the rise to power of Michael Corleone as the head of the family.

Francis Coppola collaborated with many of the crew members of the first film and again achieves a quite superb period piece thanks to the cinematography of Gordon Willis and set... (më shumë)
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Hanibali (2001)

  e martë
  image
  Pasi u eshte arratisur me sukses autoriteteve per vite me radhe, Hanibali jeton paqesisht ne Itali, i maskuar si studiues artesh. Ai trazohet perseri nga telashet...
 • Mos merr frymë (2016)

  e martë
  image
  Duke shpresuar t'ia mbathin me një pasuri të madhe, tri hajdutë hyjnë në shtëpinë e një të verbri i cili s'është aq i pambrojtur sa duket
 • Dragoi i Kuq (2002)

  e martë
  image
  Uill Graham është një agjent FBI-je që ka aftësinë të futet në mendjen e kriminelëve. Aktualisht ai ndjek dikë, i cili përveç se i vret njerëzit, u merr edhe...
 • Kafileria (2010)

  e mërkurë
  image
  Tre delikuentë të mitur vijnë në një institucion ndëshkimoro - korektues, ku janë nën drejtim të një rojtari me përvojë.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.