Fotot

Riki dhe Baraba

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ju Pres Krahëhapur (2017)

  image
  Një intelektual francez që shkruan rreth jetesës si mendjehapur e ka shumë të vështirë që tu përmbahet fjalëve të tij kur një familje rome ia beh në derë dhe ngre...
 • Pavarësisht gjithçkaje (2019)

  image
  Pas vdekjes së nënës së tyre, katër motra shumë të ndryshme nga njëra- tjetra, mësojnë një sekret tronditës familjar dhe nisin një aventurë për të zbuluar të...
 • Këngët e vjedhura (2009)

  image
  Frenk është përpjekur gjithë jetën të bëhet një yll i muzikës, por pa sukses. Kur gjen bllokun me tekste këngesh të shokut të zhdukur, ai vendos t'i prezantojë...
 • Super ylli guido: Përparimi i guidos (2010)

  image
  Në këtë komedi të akcionit imigranti italian është futur në botën e drogave, makinave të mira dhe agjentëve sekretë. Pas lëshimit nga puna në Disco Valet Company...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.