poster

Djem shembullorë

Role Models (2008)

Komedi | Gjermani, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Wain
Pink Comedy | e premte | 19:00

Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.2/10
(28 Voto)

PëRMBLEDHJE

Paul Rudd, Seann William Scott. Të detyruar për t'u futur në një program kujdestarie, dy burra të pandreqshëm duhet të mësojnë dy adoleshentë, secili me 'probleme të pandreqshme' se si të përballen me jetën...

Fotot

Djem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorëDjem shembullorë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hënë e plotë (2009)

  image
  Një komedi për një psikike i cila pretenon se beson që magjia ekziston, një zhigolo që pretendon se i beson psikikes, një iluzionist që shtiret se është dikush...
 • The Secret of Family Treasures (2000)

  image
  Tihomir Stojkovic suspects that there's a hidden treasure in the property of his neighbors. Since this piece of land belongs to a man who has unmarried daughter,...
 • Akademia e seksit (2001)

  image
  Ben Chyler Leigh, Jaime Pressly, Chris Evans. Parodi e disa filmave të njohur adoleshentësh si: Ëmbëlsi Amerikane, Bukuri Amerikane, Road Trip, 10 gjërat që urrej...
 • Fabrikantët e fëmijëve (2012)

  image
  Paul Schneider, Olivia Munn. Tentativat dhe përpjekjet deri në aventura ekstreme, e nje çifti për tu bërë me fëmijë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.