Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(37 Voto)

PëRMBLEDHJE

Paul Rudd, Leslie Mann, Megan Fox. Nga regjisori i 'Rastësisht shtatzënë' vjen historia e Pitit dhe Debit, çiftit nga po ai film, por tashme në të 40-at e tyre të cilët po përpiqen të përballen me karrierën, martesën, prindërit dhe fëmijët...

Fotot

Mirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-atMirë se vjen në të 40-at

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ka diçka tek Meri (1998)

  image
  Cameron Diaz, Ben Stiller, Matt Dillon. Edhe pse takimi i parë ishte një katastrofë dhe kanë kaluar 13 vjet, Tedi ka ende ndjenja për Merin, prandaj ka punësuar...
 • Si ta shkruaj dashurinë (2014)

  image
  Hugh Grant, Marisa Tomei. Një skenarist në krizë financiare detyrohet të lërë Hollivudin për të dhënë mësim në universitetin e një qyteti të vogël. Atje njihet me...
 • Të Urrej, Të Dua (2021)

  image
  Në përpjekje për të arritur suksesin profesional pa shkelur normat etike, Lusi nis pa dashje një lojë të pamëshirshme me kolegun e përsosur Xhoshua. Një rivalitet...
 • Kur Çaku u martua me Lerin (2007)

  image
  Adam Sandler, Kevin James, Jessica Biel. Dy miq zjarrfikës, pretendojnë se do martohen bashkë për të përfituar nga mbështetja ekonomike e jetës në çift. Por plani...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.