PËRMBLEDHJE

Gjatë Luftës së Ftohtë një avokat amerikan rekrutohet për të mbrojtur në gjyq një sovjetik të arrestuar për spiunazh. Më pas, me ndihmën e CIA-s ai arrin të bëjë marrëveshje për këmbimin e tij me një pilot spiun amerikan dhe një student të pafajshëm.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.