PËRMBLEDHJE

Cristina (49) has spent her life taking care of her mother Carmen. Single and without a trade or friends, she grows older, year after year in her hometown. A few days from her birth- day, Cristina reconnects with Sandra, a former schoolmate who will show her other ways to live, freely and without prejudice.

Fotot

The Mother of the LambThe Mother of the LambThe Mother of the LambThe Mother of the LambThe Mother of the LambThe Mother of the LambThe Mother of the LambThe Mother of the Lamb

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • NO ONE CAN BRUSH MY HAIR LIKE THE WIND (2014)

  image
  Askush nuk mi kreh flokët si era, një film që portretizon jetën e shumë shpirtrave të vetmuar në një kërkim të dëshpëruar për shoqëri. Marrëdhënia e vështirë mes...
 • Doći i ostati (1965)

  image
  Three villagers try their luck in the big city.
 • Të mos dorëzohesh (2015)

  image
  Cheryl Allison, Richard Burgi. Një adoleshent përballet me vështirësitë e sëmundjes mendore që sa vjen e rëndohet, ndërkohë që nëna e tij përpiqet ta shpëtojë pa...
 • Life Is Beautiful (1985)

  image
  Sick with the system he works in, the engineer stops the train in the middle of nowhere. The passengers decide to spend time in a local café and their arguments...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.