Fotot

The Iron BridgeThe Iron BridgeThe Iron BridgeThe Iron Bridge

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Malet me blerim mbuluar (1971)

  Sot
  image
  Viti 43. Kabo, Jaho si dhe Peliceli një mjek Italian dhe Zeneli i vogël mbajnë në një barrelë Lilo Laben drejt spitalit partizan. Jaho tregon gjatë rrugës dobësi...
 • It All Starts Today (1999)

  Sot
  image
  Daniel is schoolmaster of a kindergarten in a small French town. The local economy, which depended entirely on coal production, has been mired in a depression...
 • Kujtimet e Fredi Fitzelit (2020)

  Sot
  image
  Fredi Fitzeli ka një jetë të përkryer derisa fillon të ketë vizione të tmerrshme të Sindit, një vajze që u zhduk në shkollën e mesme. Pasi lidhet me miqtë e...
 • Distant Thunder (1973)

  Sot
  image
  Gangacharan is the new Brahmin of a village, where he assumes various duties: teaching, organizing religious events, and trying to prevent epidemics. But in that...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.