Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(20 Voto)

PËRMBLEDHJE

Qindra vjet më parë, forcat e dritës dhe të errësirës u përballën me njëra-tjetrën në një betejë shumë të dhunshme sipër një ure. Për të shmangur shkatërrimin total, udhëheqësit e tyre bien dakord për një armëpushim. Përgjatë shekujve, të dyja palët ndahen dhe forcat e dritës kontrollojnë vampirët. Por mes njerëzve jetojnë edhe "Të Tjerët", persona me fuqi mbinatyrore ku përfshihen shtriga, magjistarë dhe këta të fundit janë të lirë të zgjedhin krahun ku duan të rrinë. Në vitin 1992, në Moskë, Anton Gorodetsky bashkohet me forcat e dritës dhe punëson një shtrigë të magjisë së zezë, por në ditët e sotme, ai përballet me pasojat e veprimeve të tij.

Fotot

Rojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e DitësRojtarët e Ditës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hellboy 1 (2004)

  image
  Një demon, pasi u shpëtua nga nazistët, u rrit nga ata që nga fëmijëria dhe u kthye në një mbrojtës kundër forcave të errëta.
 • Mendi (2018)

  image
  Nicolas Cage. Redi bën një jetë të qetë dhe të izoluar me të dashurën e tij Mendi. Kur ajo sulmohet brutalisht nga një grup besimtarësh fanatikë, ai nuk do të...
 • Hakmarrja e një femre (2017)

  image
  Matilda Lutz. 3 burra të martuar e të pasur bashkohen për lojën e përvitshme të gjahut. Njëri prej tyre shoqërohet nga e dashura re, një lolita seksi që zgjon...
 • Osirisi:Planeti i 9-të (2016)

  image
  Në një të ardhme kur kolonozimi njerëzor është zgjeruar në planete të tjera, një ushtarak do të bëjë një aleancë të pazakontë për të shpëtuar vajzën e tij dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.