PëRMBLEDHJE

Ne Polinezinë e lashtë, kur një e keqe e madhe kërcënon ishullin e saj, Moana, vajza adoleshente e kryetarit të fshatit, betohet se do të bëjë gjithçka për të shpëtuar të gjithë banorët.

Fotot

MoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoana

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rebelja (2012)

  image
  Në Skocinë e lashtë, Merida, një princeshë e guximshme, por e nxituar, do të hapë një mal me telashe për të gjithë... Tani për të shpëtuar mbretërinë, ajo do të...
 • Raja dhe dragoi i fundit (2021)

  image
  Shumë e shumë kohë më parë, në vendin e quajtur Kumandra, njerëzit dhe dragonjtë jetonin në harmoni të plotë, deri kur një fuqi e ligë i kërcënon... Dhe dragonjtë...
 • Uonka (2023)

  image
  Ëndrra e tij është të hapë dyqanin e çokollatave, në një vend ku tre biznesmenë të tjerë nuk duan një konkurent të ri. Por ai është Uilli Uonka (Timothée...
 • Koko dhe sekreti i madh (2017)

  image
  I përballur me ndalimin e muzikës në familjen e tij prej shumë gjeneratash, Migeli 12 vjeçar futet në 'Tokën e të Vdekurve' për të gjetur stërgjyshin e tij, një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.