poster

tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët

Unstable Fables: The Goldilocks and the 3 Bears Show (2008)

Animacion, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
FilmBox Stars RS | e premte | 05:15

Vlerësimi: 4.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e kupton se për të fituar duhet të jetojë në harmoni me banorët e shtëpisë së përbashkët, vajza dhe arushat përpiqen të gjejnë gjuhën e përbashkët me njëri tjetrin.

Fotot

tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqëttregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqëttregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqëttregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqëttregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqëttregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqëttregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Qyteti i qenve (2019)

  image
  Kur banoret e Qytetit te Qenve behen pak si shume te zhurmshem, fqinjet kerkojne ndihme. Trajneret me te mire te qenve, vijne ne qytet me nje mision per te...
 • Bambi (1942)

  image
  Bambi, një kaproll i vogël, vjen në jete në një pyll të bukur, plot me kafshe miqësore. Për të do te nisë një aventure e re plot me surpriza dhe të papritura nga...
 • Përralla të jashtzakonshme breshka kundër lepurit (2008)

  image
  Breshka dhe lepuri e urrejnë njëri tjetrin. Shkaktojnë dëme të ndërsjellta në çdo hap. Për ta vendosur më në fund se cili prej tyre është më superior, vendosin të...
 • Fabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebe (2008)

  image
  Kur para derës së shtëpisë tre derrkuce gjejnë një këlysh ujku, të pafajshëm, vendosin ta marrin dhe ta rrisin si të ishte i tyre. Derrkucet nuk e kuptojnë se...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.