Fotot

Më e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuaraMë e popullarizuara

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dy herë mat (1986)

  image
  Ilo Pinci, specialist i peshkut e midhjeve, dhe shahist i njohur, vjen në një qytet të vogël bregdetar si i ftuar në një simultane shahu. Por ajo që e shtyu më...
 • Qeni Vampir (2012)

  image
  Po sikur të zbulonit që qeni juaj të ishte i aftë të fliste? Po sikur të shtoja që ky qen, të ishte edhe një vampir? Tani një grup keqbërësish janë vënë në kërkim...
 • Babai vetëushqyes: Në det (2012)

  image
  Familja e Babait të Katërve po përgatitet për dasmën e Sosit di Piterit por ndërkohë që shtëpia është përmbys familjes i duhet të udhëtojë për në Funen për të...
 • Marmaduke (2010)

  image
  Owen Wilson, Judy Greer, Lee Pace. Një familje shkon të jetojë në një lagje të re, bashkë me qenin e tyre, Marmaduke, një rrëmujaxhi i pandreqshëm që kudo futet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.