Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4/10
(3 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nostalghia (1983)

  Sot
  image
  The Russian poet Andrei Gorchakov, accompanied by guide and translator Eugenia, is traveling through Italy researching the life of an 18th-century Russian...
 • Atë Natë në Majami (2020)

  Sot
  image
  Një inskenim mbresëlënës i një nate kur ikonat Muhamed Ali, Malcolm X, Sam Cooke dhe Jim Brown u mblodhën për të diskutuar e përcaktuar rolin e tyre në Lëvizjen...
 • Nusja dhe shtetërrethimi (1978)

  Sot
  image
  Shpresa shkon në një shtëpi bashkëpunëtorësh të fashizmit për të shitur qëndisma dhe kryen një atentat të rëndësishëm. Pas kësaj, asaj i duhet të dalë në...
 • Legjendat e vjeshtës (1994)

  Sot
  image
  Koloneli Uilliam Ludlou dhe tre djemtë e tij jetojnë në malet Roki të Montanës. Kur Samueli sjell të dashurën e tij në shtëpinë e fshatit, atëherë tre vëllezërit...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.