PËRMBLEDHJE

Norma dhe Artur Ljuis, një çift me një fëmijë të vogël, që jetojnë në periferi, marrin një dhuratë. Ajo kuti e thjeshtë druri mbart pasoja fatale dhe të pakthyeshme. Një i huaj misterioz u bën të ditur se kutia shpërblen pronarin e saj me 1 milion dollarë, thjesht duke shtypur një buton. Shtypja e butonit shkakton vdekjen e një njeriu diku në botë, të dikujt që ata nuk e njohin. Vetëm 24 orë pasi janë bërë pronarë të kutisë, Norma dhe Arturi përballen me një dilemë morale shumë të fortë dhe me natyrën e tyre të vërtetë njerëzore.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.