Fotot

Le guignolo

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Disco (2008)

  Sot
  image
  Didier është një fans 40-vjeçar i muzikës disko. Mashkulli nuk ka punë dhe akoma vazhdon të banojë me nënën e tij. Didier ka një djalë, të cilin nuk e ka parë...
 • Një dhe e vetmja (1999)

  Sot
  image
  Syz e cila punon në klinikën e bukurisë përpiqet të jetojë një jetë normale me burrin e saj italian, e vetmja gjë që i mungon është kuzhina e re, dhe gjithçka do...
 • Dado për Futboll (2011)

  Sot
  image
  Kur Helen Hazelltoni e angazhon Odmundin, një futbollist norvegjez, të punojë si një dado për dy djemtë e saj, Odmundi sjell të qeshura në shtëpi dhe e ndan...
 • Punëtorja (2011)

  Sot
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.