Fotot

Po NdodhPo NdodhPo NdodhPo NdodhPo NdodhPo NdodhPo NdodhPo Ndodh

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Atlantis (2019)

  e enjte
  image
  In this dystopian vision of Ukraine in the near future, a former soldier suffering from PTSD befriends a young volunteer who, through her desire to restore...
 • Tregimi I Lisbonës (1994)

  e enjte
  image
  Regjizori Friedrik Monro ka probleme me përfundimin e një filmi pa zë për Lisbonën. Ai telefonon mikun e tij, inxhinierin e zërit Fillip Uinter, që ta ndihmojë....
 • Help (2021)

  e enjte
  image
  Set in a fictional Liverpool care home, HELP tells the moving story of the relationship between a young care home worker (Jodie Comer) and a patient (Stephen...
 • Kur zbardhi një ditë (1971)

  e enjte
  image
  Filmi është ndërtuar në tre histori Armët, Ura, Meço dhe flet për heroizmin e njerëzve të thjeshtë gjatë viteve të stuhishme të Luftës së Dytë Botërore, ku ata...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.