Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.2/10
(5 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuri e Pafund (2014)

  image
  Gabriella Wilde, Alex Pettyfer, Bruce Greenwood. Historia e nje vajze të pasur dhe një djali tërheqës që nisin një lidhje dashurie e cila bëhet më intensive nga...
 • Babai fantazëm (2011)

  image
  Profesori Amerikan Robert Traum fillon një udhëtim aventuresk dhe argëtues nëpër Bucovina për të gjetur Samiun projektues, i vetmi person i gjallë që mund t'i...
 • Rrota e fatit (2017)

  image
  Kate Winslet, Justin Timberlake. Filmi me regji dhe skenar të Woody Allen, tregon historinë e katër njerëzve, jetët e të cilëve ndërthuren në përditshmërinë e...
 • Martesa e Reiçelit (2008)

  image
  Rejçëli dhe Sidni vendosin të martohen dhe shoqja e Rejçëlit, Ema do të jetë shoqëruesja e nderit. Bëhen organizime për një dasmë indiane. Megjithatë, Ema...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.