PËRMBLEDHJE

Dr. Weitzman works with patients in a sanitarium. Convinced that all that his "group" needs is a some fresh air and some time away from the sanitarium, he persuades the administration to allow him to take them to a ballgame. Unfortunately, he accidentally stumbles across a crime in progress and ends up in hospital. The group is stranded in New York City, forced to cope with a place which is often more bizarre than their sanitarium.

Fotot

The Dream TeamThe Dream TeamThe Dream TeamThe Dream TeamThe Dream Team

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Clover (2020)

  image
  Two brothers owe money to the wrong guy at the wrong time. While they go on the run trying to pull together the money they become burdened with a teenage girl and...
 • Zoti dhe zonja Smith (2005)

  image
  Brad Pitt, Angelina Jolie. Jeta e tyre në çift pas 6 vjetësh duket mëse normale...por, në fakt ka hyrë në fazën e tmerrshme ku s'ndodh më asgjë dhe rutina po e...
 • Suburbikon (2017)

  image
  Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac. Amerikë, 1950. Suburbikoni është lagjja e përkryer për çdo familje, por pas fasadës së qetë fshihet një realitet...
 • Clay Pigeons (1998)

  image
  Clay (as in the title) is a young man in a small town who witnesses his friend kill himself because of the ongoing affair that Clay was having with the man's...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.