Fotot

SpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuniSpiuni

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rude Boy (1980)

  e shtunë
  image
  A young British punk and roadie for The Clash navigates life in socially torn 1970s England.
 • La Mif (2021)

  e shtunë
  image
  A group of teenage girls have been placed in a residential care home with social workers. This forced "family" experience creates unexpected tensions and...
 • Pesëdhjetë hije të çliruara (2018)

  e shtunë
  image
  Seria e tretë dhe e fundit e triologjisë së 'Pesëdhjetë hijeve'. Anastasia dhe Kristian tashmë janë martuar, por Xhek Hajd vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
 • L'amore è imperfetto (2012)

  e shtunë
  image
  Elena is a beautiful, 35-year-old accomplished woman who has an unhealthy obsession with perfection. Elena's well-ordered life is thrown into chaos when she meets...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.