PËRMBLEDHJE

Kjo është Deizi, një kafshë vogël por shumë entuziaste. Ajo ëndërron të fitojë kampionatin e "Kafshës më të frikshme në botë" pavarsisht përmasave të saj, dhe do të ndihmohet nga një ish fitues, një krokodil i egër deti.

Fotot

Endrra e Deizit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lili, Princesha Zanë (2009)

  image
  Njihuni me princeshën e mrekullueshme Lili. Ajo është një zanë dhe mikesha e saj më e mirë është derkucja Pupsi... Të dyja së bashku, Lili dhe Pupsi shpërndajnë...
 • Tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët (2008)

  image
  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e...
 • Barbi: Një Përrallë Mode (2010)

  image
  Halla e Barbit Mili, e cila jeton në Paris, rrezikon të humbas dyqanin e saj të modës. Që ajo ta marrë përsëri dyqanin, i shkon në ndihmë Barbi, e cila ka thurur...
 • Kërcim në hënë (1997)

  image
  Edhe pse ajo duket si gjithë të tjerët, 13-vjeçarja Madelen ndihet mjaft ndryshe deri kur fillon të dyshojë se është një aliene nga një planet tjetër. Madelen do...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.