Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(47 Voto)

PëRMBLEDHJE

Eles i është bërë një magji. Ajo duhet të bindet për gjithçka. Por kete sekret nuk duhet ta marre vesh njerka e keqe dhe Ela përpiqet të mbrojë princin e tokës nga ligësia e saj.

Fotot

Ela e magjepsurNordisk Film/MiramaxNordisk Film/MiramaxEla e magjepsurEla e magjepsurEla e magjepsurEla e magjepsurEla e magjepsurEla e magjepsurNordisk Film/Miramax

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dadoja Mekfi (2005)

  image
  Ç'mund të bëjë një baba i vetëm për të mbajtur dhe edukuar 7 femijë të pabindur të cileve iu punon mendja vetëm për ngaterresa? E vetmja rrugezgjidhje per te do...
 • Teen Witch (1989)

  image
  Louise is not very popular at her high school. Then she learns that she's descended from the witches of Salem and has inherited their powers. At first she uses...
 • Hirushja (2021)

  image
  Përralla e famshme klasike, rimerr jetë me një version të ri... Një muzikal modern ku në qendër është Heroina jonë ambicioze (Camila Cabello) e cila ëndërron të...
 • Mbi trupin e saj të vdekur (2008)

  image
  Shpirti i kësaj vajze e ka ndarë mendjen... edhe nëse kjo do të ishte gjëja e fundit që ajo do të bënte. Henri është i shkatërruar nga vdekja e të fejuarës së tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.