Vlerësimi: 4.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(25 Voto)

PëRMBLEDHJE

Luke Mably, Kam Heskin. Dasma e princit Edward dhe vajzës së thjeshtë Paige, vihet në dilemë kur dikush kujton një rregull të vjetër. Tani ai duhet të zgjedhë midis dashurisë dhe kurorës mbretërore.

Fotot

Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2Princi dhe unë 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Babai i nuses 2 (1995)

  image
  Steve Martin. Kur e bija t'i jape lajmin e gezuar se pret nje femije, ai do ta humbase krejt. Ndjehet ende teper i ri per t'u quajtur gjysh dhe teper krenar per...
 • Vagabondët e vegjël (1994)

  image
  Spenki, Alfa-Alfa, Darla, Porki, Piti, etj janë personazhet më të jashtëzakonshëm të qytetit të cilët se bashku kalojnë nga një aventurë tek tjetra. Alfa-Alfa do...
 • Zgjedhjet e klasës (2017)

  image
  Me kusht që të renditet e para e shkollës Veronika vendos të bashkëpunojë me Bernardin, i cili mund ta ndihmojë sesi të bind bordin e shkollës. Gjatë këtij...
 • Mesazhi i kasetës (2021)

  image
  Viti 1999. 12-vjeçarja Beverli, zbulon një kasetë të thyer, me këngë të përzgjedhura nga prindërit e saj të ndjerë, kur ishin adoleshentë. Ajo e sheh kasetën si...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.