PËRMBLEDHJE

Jack Ryan, a charming but mischievous kid with a history of small cons, never nasty, as he always approaches life from the pleasant side, goes to surfers paradise Hawai, where dodgy district judge Walter Crewes enlists him to get to real big criminals. Jack finds himself teaming up in bed and thieving 'business' with Nancy Hayes, the greedy mistress of evil hotel magnate Ray Ritchie and his dumb lieutenant Bob Rogers, Jr. and a real temptress gold-digger but is about the only one without an hidden agenda...

Fotot

The Big BounceThe Big BounceThe Big BounceThe Big BounceThe Big BounceThe Big BounceThe Big BounceThe Big BounceThe Big BounceThe Big Bounce

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Arti i vjedhjes (2013)

  Sot
  image
  Kurt Russell. Një ish grabitës arti, që tashmë merret me realizimin e akrobacive të rrezikshme me motor, pranon t'i rikthehet profesionit të vjetër për një...
 • Dashuri në Siatëll (1993)

  Sot
  image
  Kur djali i Semit, telefonon në një program radioje ku kërkon një mama të re, Semi përfundon duke folur në telefon dhe vajton për dashurinë e tij të humbur. Disa...
 • Detyra më e vështirë (2009)

  Sot
  image
  Kur një avokate e rëndësishme zbulon se burri i saj do ta lërë atë për një grua tjetër, ajo mundohet ta ndalojë duke e lidhur atë pas një karrigeje me ngjitëse....
 • Popstar: Asgjë s'na ndal (2016)

  Sot
  image
  Pasi kupton që albumi i tij i parë që ka publikuar vetëm nuk është aspak i suksesshëm, një ish pjestar i një grupi të njohur muzikor, bën gjithçka për të ruajtur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.