PËRMBLEDHJE

The exclusive inside story of the race to raise and re-float the stricken Costa Concordia shipwreck after it capsized in Giglio, Italy.

Skenaristi:
Narratori: Nick Brimble
KOHËZGJATJA: 60 min

Fotot

Ngritja e "Costa Concordia"-sNgritja e "Costa Concordia"-sNgritja e "Costa Concordia"-sNgritja e "Costa Concordia"-sNgritja e "Costa Concordia"-sNgritja e "Costa Concordia"-sNgritja e "Costa Concordia"-s

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Birth of a Pride (2018)

  e mërkurë
  image
  The story follows two males lions who swam across the river from Namibia, and joined up with 2 females in Selinda. This union resulted in 6 cubs who are the core...
 • Unmatched (2010)

  e mërkurë
  image
  The first time Chris Evert and Martina Navratilova stepped onto a tennis court together, the world scarcely noticed. Only a few hundred spectators saw the pert...
 • Xhejk Shimabukuro: Jeta në katër tela (2012)

  e mërkurë
  image
  Xhejk Shimabukuro njihet gjerësisht si gjeniu i ukuleles. Tashmë në turneun e tij botëror, ai flet nga afër për ndikimet në jetën e tij kulturore dhe artistike,...
 • Një gjethe besimi (2018)

  e mërkurë
  image
  A keni dëgjuar për kratomin? Shumë pretendojnë se është një suplement që i ka çliruar nga një jetë me ilaçe kundër dhimbjeve. Ndërsa të tjerë thonë se është një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.