poster

Advertising Rules!

Victor Vogel-Commererical Man (2001)

Komedi, Romancë | Gjermani
Regjia: Lars Kraume

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në bordin e shtëpisë tonë (1987)

  image
  Goldie Hawn, Kurt Russell. Zonja e rëndë Grendstejtën gjithmonë e ka ditur atë që donte dhe arrinte ta merrte. Ajo kishte pushtet, shije, stil.. dhe...humbje të...
 • Once We Were Strangers (1997)

  image
  Antonio is a seductive, charismatic Sicilian living illegally in New York. He wanders from job to job, lives as a squatter and enjoys a carefree romantic tryst...
 • Deuce Bigalow, dashnori me pagesë (1999)

  image
  Rob Shneider. Nje shoqërues femrash me pagese, do t'i kërkoje Djus Bigellou që të kujdeset për shtëpine dhe peshkun e tij, por eksperienca do të rezultoje një...
 • Father's Little Dividend (1951)

  image
  Stanley Banks is finally recovering from his daughter's wedding when he learns she is going to have a baby. He is strongly opposed at first, and disputes arise...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.