poster

Mjaft me dashuri

Down with Love (2003)

Komedi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gjermani
Regjia: Peyton Reed

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(39 Voto)

PëRMBLEDHJE

Rene Zellweger, Ewan McGregor. Kjo komedi romantike na çon në Nju Jorkun e vitit 1962, ku një gazetar me famën e një Don Zhuani duket se po dashurohet marrëzisht pas një shkrimtareje të njohur feministe.

Fotot

Mjaft me dashuriMjaft me dashuriNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew Regency

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në kërkim të Xhejn Ostin (2013)

  image
  E dashuruar me veprat e shkrimtares angleze të shek të 17 Xhejn Ostin, Xhejn Hejs (Keri Russell) një amerikane, niset për ne Angli në resortin 'Austenland', me...
 • Që djalli të më marrë (2006)

  image
  Një rast keqkuptimi prish një lidhje dashurie. Disa ditë para martesës, Vanesa, zbulon se i pëlqejnë shumë djemtë dhe nuk i shmang dot mendimet seksuale. Për të...
 • Njeriu i përgjigjeve (2009)

  image
  Jeff Daniels, Lauren Graham, Lou Taylor Pucci. Një nënë beqare dhe një i ri me probleme të shumta, kërkojnë këshilla nga një shkrimtar i mbyllur në vetvete, autor...
 • Just Desserts (2004)

  image
  Marco Poloni's family owns a bakery in the Bronx and it seems that they have fallen on hard times and his family is considering selling the bakery. Marco then...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.