PëRMBLEDHJE

The Happy Soap Company is owned and managed by the Fraleigh family. Although he is more of a company figurehead than an active participant in the company's day-to-day business, anything that family patriarch Tom Fraleigh wants for the company he usually gets. What he wants is Beverly Boyer - the wife of his daughter-in-law's obstetrician, Dr. Gerald Boyer - to appear as the company spokesperson when Beverly, who he meets at a small dinner party, mentions a personal and true story about how Happy Soap saved her life. She is to appear in a live commercial spot during a Happy Soap sponsored television show telling her story just as she told Tom. Despite Beverly's performance going poorly in her own mind, Tom loved it and how refreshing and honest Beverly came across to the viewer. So Tom signs her to a one year, $80,000 contract to continue doing the same. This move is questioned by Happy Soap's own managers and its advertising company. But it is questioned even more by Gerald, who ...

Fotot

The Thrill of It AllThe Thrill of It AllThe Thrill of It AllThe Thrill of It AllThe Thrill of It All

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Friendzone (2021)

  image
  Tiboja është një djalë i mirë dhe i çiltër në kërkim të dashurisë. Problemi është që të gjitha vajzat e shohin si shok. Një ditë, ai njihet me Rozën, vajzën e...
 • Mjaft me dashuri (2003)

  image
  Rene Zellweger, Ewan McGregor. Kjo komedi romantike na çon në Nju Jorkun e vitit 1962, ku një gazetar me famën e një Don Zhuani duket se po dashurohet marrëzisht...
 • Agata and the Storm (2004)

  image
  In Genoa, Agata runs her bookstore and, without meaning to, causes light bulbs and appliances to burn out. At the same time that a younger man declares his...
 • Dashuria nga afër (2007)

  image
  Një biznesmene e suksesshme, Kristina, blen një ndërtesë dykatëshe. Ajo jeton në katin e parë dhe katin e sipërm dëshiron ta rregullojë për të fejuarin e saj, i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.