SEZONI: 1

EPISODI: 2 - No Places

PËRMBLEDHJE

Luke's parents' evening and the surprise arrival of Ally's estranged father cause Paul and Ally to examine their hopes and dreams for Luke and Ava and discover how far they are willing to go for the sake of their children.

Fotot

BreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreedersBreeders

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Modern Family (2009)

  e mërkurë
  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
 • Private Eyes (2016)

  e mërkurë
  image
  The original crime-solving series Private Eyes is a 10-episode procedural drama that follows ex-pro hockey player Matt Shade (Jason Priestley) who irrevocably...
 • Binny i duh (2013)

  e mërkurë
  image
  A family moves to an Abandoned house where Binny meets a ghost named Melchior. Together they search for clues left in different places.
 • Bones (2005)

  e mërkurë
  image
  Brilliant, but socially inept, forensic anthropologist Dr. Temperence Brennan works at the Jeffersonian Institute in Washington DC. After consulting for him on a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.