SEZONI: 1

EPISODI: 33

PËRMBLEDHJE

20 MINUTA tregon historinë e mësuesit të urtë të historisë, Aliut, i cili hidhet në botën e aksionit dhe intrigës kur gruaja e tij e dashur, Meleku, arrestohet për tentativën e vrasjes së Kerimit. Aliu duhet t'i braktisë librat dhe të gjejë fuqinë dhe kurajën që nuk e dinte që e kishte, për të liruar gruan e tij dhe për të kthyer sërish jetën e tyre familjare.

Fotot

20 MINUTA20 MINUTA20 MINUTA20 MINUTA20 MINUTA20 MINUTA

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.