рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 6/10
(2 гласови)

In this sequel to "Vikings," a hundred years have passed and a new generation of legendary heroes arises to forge its own destiny — and make history.

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.