The Super Talent is the German version of the British talent show Britain's Got Talent. In the show, the television station RTL a special talent is wanted since 2007 per season.

Беше на каналите:

RTL DE  

ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.