рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 7/10
(15 гласови)

Содржина

Искусен полковник, неговата полициска единица и локален одмаздник се дел од опасна игра во која е вмешан затвореник за кој се мисли дека е одговорен за неколку киднапирања и убиства на жени.

Слики

Ноќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливецНоќен грабливец

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Меѓународна завера (2009)

  image
  Агент на Интерпол (Овен) се обидува да разоткрие висока финансиска институција во меѓународен круг на тргување со оружје. Во „Меѓународна завера“, возбудлив...
 • Свеци против мафије (1999)

  image
  Двојица Ираца игром случаја убијају мафијашког боса. Ослобоѓени од оптужби настављају са “чишќењем” града, јер своје дело виде као божији знак. Полицијски...
 • Картели (2016)

  image
  Елитен тим агенти на ДЕА има задача да го заштити опасниот крал на дрогата кој чека судење. Го кријат во луксузен хотел за да го чуваат, но набрзо ќе се најдат во...
 • Гневен човек (2004)

  image
  Поранешниот оперативец на ЦИА, Џон Криси, повторно живнува кога пријателот Рејбурн му наоѓа работа како телохранител на 9-годишната Пита Рамос. Кога ќе ја...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.