рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 8.3/10
(96 гласови)

Слики

ПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарачПреговарач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мрежата (1995)

  image
  Сандра Булок е софтверска инженерка со малку пријатели кои не се од сајберпросторот. По многу години решава да оди на одмор и се вплеткува во мрежа на...
 • Собирач на коски (1999)

  image
  Два детектива на трагу бруталног убиства. Морају да гледају као један, морају да раде као један, морају да мисле као један, пре него што падне још једна жртва....
 • Сведок на обвинителството (2016)

  image
  Лондон од 1920-тите. Едно брутално убиство се случило во една убава лондонска куќа. Жртвата е гламурозната и богата Емили Френч. Сите докази посочуваат кон...
 • Девојка што ветува (2020)

  image
  Од Емералд Фенел („Убивањето на Ева“) доаѓа овој филм за одмазда награден со Оскар со Кери Малиган во главната улога. Сите велат дека Кејси (Малиган) е млада жена...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.