Содржина

Момче од мал град кој се бори за живот во големиот град, оформува незгодно сојузништво со мајстор за измами кој го воведува во насилниот свет на тепањето со голи тупаници.

Слики

ТепањеNBC UniversalNBC UniversalТепањеТепањеТепањеТепањеТепањеТепањеТепањеТепањеNBC Universal

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • На врху (1987)

  image
  Линколн Хок ќе се борити за свог сина на једини начин који зна...он је снажни камионџија који се бори да изгради свој живот из почетка, након смрти своје жене
 • Родени убијци (1994)

  image
  Две жртви, трауматизирани како деца, стануваат љубовници и психопатски сериски убијци. Медиумите неоправдано ги глорификуваат.
 • Крид (2015)

  image
  Адонис Џонсон (Мајкл Б. Џордан) никогаш не го познавал својот познат татко, светскиот шампион во тешка категорија Аполо Крид, кој умрел пред тој да се роди....
 • Карате Кид 4 (1994)

  image
  На комеморацији за јапанске војнике погинуле у Другом светском рату, Мијаги, сретне удовицу свог бившег комаданта. Она га упознаје са својом унуком Џули, бесном...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.