рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(51 глас)

Слики

Денови на громДенови на громДенови на громДенови на громДенови на громParamountParamountParamountParamountParamountParamount

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Роки балбоа (2006)

  image
  Копнејќи одново да доживее дел од своите славни денови, одамна пензионираниот Роки планира да му се врати на рингот преку учество во неколку локални борби. Сето...
 • Бојата на парите (1986)

  image
  Еди је добио доживотну забрану за професионално играње билијара, па постаје предводник младим преварантима, узимајуќи веќи део зараде. Његов последњи „клијент" је...
 • Мотивиран (2001)

  image
  Во периодот на шампионати, млад популарен возач изгледа како да почнува да попушта контрола. Повикуваат поранешен возач шампион да го насочи.
 • На врху (1987)

  image
  Линколн Хок ќе се борити за свог сина на једини начин који зна...он је снажни камионџија који се бори да изгради свој живот из почетка, након смрти своје жене
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.