рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(45 гласови)

Содржина

Филмот го прати планот за освета на две вработени во стриптиз клуб, кои ги здружуваат силите против мажите од Волстрит кои се нивни клиенти. Дејството на филмот е инспирирано од напис во Њујорк Магазин, кој излезе во 2016 година.

Слики

Измамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од ВолстритИзмамничките од Волстрит

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тарнер и Хуч (1989)

  image
  Скот Тарнер је изузетно педантан и добро организован детектив који ради у приобалном калифорнијском градиќу. Случај ситног криминалца Ејмоса Рида, кога су убили...
 • Доста је било (2002)

  image
  Жена открива да човек из њених снова уствари није оно за шта се представља. Она и њена ќерка покушавају да побегну уз помоќ њеног бившег дечка али муж почиње да...
 • Семеен бизнис (1989)

  image
  Три големи ѕвезди се здружуваат во овој филм за кражба, исполнет со смеа. Шон Конери е симпатичен измамник чиј син (Дастин Хофман) цел живот останал на добрата...
 • Мафијаши од стар ков (2012)

  image
  Група поранешни затвореници ќе се обединат повторно за да ја предизвикаат својата среќа за последен пат. Вал (Ал Пачино) излегува од затвор и неговиот пријател...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.