СОДРЖИНА

V Striptizu je v glavni vlogi zaigrala Demi Moore in pri tem pokazala veliko gole kože. Spoznamo jo kot Erin Grant, ki ji sreča obrne hrbet. Najprej ostane brez službe, nato pa v bitki z nekdanjim možem izgubi še skrbništvo nad hčerko. Ker nima dovolj denarja, da bi se pritožila na odločitev sodišča, začne delati kot striptizeta. S svojim telesom in zapeljivimi gibi Erin popolnoma očara pohotnega kongresnika, ki jo hoče imeti za vsako ceno.

Слики

Стриптиз

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аурора (2019)

  сабота
  image
  Аурора, која многу сака да оди на забави, го среќава Иранецот Даријан една ноќ покрај штанд за хот-дог во Лапонија. Даријан бега од смртта, а Аурора бега од...
 • Немеден месец (2020)

  сабота
  image
  Брачен пар пристигнува во луксузен хотелски апартман по нивната свадба. Наместо да уживаат во романтична вечер, тие почнуваат расправија што набргу се развива во...
 • Роѓен да победи (1971)

  сабота
  image
  Филм прати живот Џеј Џеја који је џанки, губитник, паметњаковиќ некадашњи фризер сада овисник. Једног дана он упознаје Парм, девојку слободног духа и њих двоје се...
 • Џон Такер мора да умре (2006)

  сабота
  image
  Џон Такер е главен фраер во училиштето. Тој е капитен и ѕвезда на кошаркарскиот тим. Тој има пари, згоден е и шармантен и може да ја добие секоја девојка што ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.