СОДРЖИНА

Напната хорор приказна за осамената средношколка Брд Фичер која ќе пронајде стар полароид фотоапарат, а потоа ќе открие дека тој крие ужасна тајна - секој што ќе се слика со апаратот завршува со трагичен и насилен крај. Брд и нејзините другари мора да преживеат уште една ноќ додека се во трка со времето за да ја решат мистеријата на фотоапаратот.

Слики

ПолароидПолароидПолароидПолароидПолароидПолароидПолароид

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Када се угасе светла (2016)

  image
  Током детињства то биќе појављивало се у мраку. Сада је на мети њен млаѓи брат, који доживљава узнемирујуќе, једнако необјашњиве догаѓаје који га излуѓују. Ребека...
 • Поноќни воз смрти (2008)

  image
  Леон Кауфман је млади њујоршки фотограф жељан славе и брзе зараде. Он веќ годинама покушава да прогура своје фотографије, али до сада није имао веќег успеха....
 • Лоши приказни (2020)

  image
  Еднаш порано, во малото семејно предградие на Рим, убавата летна топлина ја прикрива тешката атмосфера на отуѓување. Од растојание, семејствата изгледаат...
 • Ѓавољи адвокат (1997)

  image
  Кевин Ломакс, перспективни адвокат, сели се с женом у Њујорк јер добија посао у великој адвокатској фирми. Али, његовој жени не се допадају многе ствари у тој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.